سامانه پیام رسان آموزشی اتد+

App Phone
Phone App

سادگی در بکارگیری

با توجه به کلاس بندی دانش آموزان و قرار گیری هر کدام از دانش آموزان در کلاس خودشان و همینطور اتصال دانش اموزان به معلمان هر کلاس به سادگی بعد از نصب اپلیکیشن بدون نیاز به سرچ یا ذخیره شماره موبایل ها دانش آموزان به سادگی به اجزا کلاس دسترسی دارند علاوه بر سادگی در راه اندازی لایو امکان استفاده از پیام رسان هم بدون هیچ محدودیت خاصی وجود دارد

Phone App

امنیت بالا

اصلی ترین دغدغه ای که کاربران برنامه های پیام رسانی در خصوص استفاده از سیستم های جامع آموزشی دارند ، بحث حفظ حریم خصوصی و امنیت داده های ارسالی و دریافتی آن ها می باشد.سرورهای این شرکت با تاییدیه حراست و بخش فن آوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در دیتا سنتر وزارت آموزش و پرورش مستقر می باشد.

Phone App Phone App

سرعت باور نکردنی

سرعت مهمترین قابلیت یک سامانه است . سامانه دارای سرعت بالایی در قسمت سایت مدرسه،اپلیکیشن و ارسال داده ها و محتواهای آموزشی می باشد. ارتباط سریع و امن بین اولیا ، دانش آموزان و کادر مدرسه بر روی این سیستم با توجه به اینکه این پلت فرم بصورت توزیع شده است و اطلاعات کاربران در سه گروه سرور که شامل سرور های داده ،سرورهای لایو و سرور هی محتوا توزیع میشوند امکان پذیر می باشد.