شارژ کارت و کیف پول

از آنجایی که تغذیه سالم و به موقع دانش آموزان یکی از موارد بسیار مهم در مدارس می باشد ،شرکت داده پردازان هوش مصنوعی لیان قابلیت خرید از بوفه به صورت هوشمند و الکترونیکی را به کاربران خود ارائه نموده است.اولیا یا شارژ کارت و کیف پول دانش آموز امکان خرید از بوفه را برای

Phone App

استفاده از موجودی در بوفه

دانش آموزان با استفاده از کارت هوشمند مدرسه می توانند نسبت به خرید از سیستم بوفه اقدام کنند.

Phone App

رزرو

اولیا و دانش آموزان می توانند نسبت به رزرو مواد غذایی ازبوفه اقدام نمایند.گزارشگیری و اطلاع رسانی به اولیا از خریدهای دانش آموزان از مزایای مهم سامانه بوفه هوشمند است.

Phone App

نمایش خرید های انجام شده توسط دانش آموز

رم افزار آزمون آنلاین مدارس همکلاسی که جزیی از سیستم یکپارچه مدیریت مدرسه همکلاسی می باشد، تمام امکانات موردنیاز مدیران و معلمین را برای برگزاری یک آزمون آنلاین کامل و بی نقص به ساده ترین شکل در اختیار آن ها قرار می دهد. همچنین این امکان را برای دانش آموزان فراهم می سازد تا در خارج از محیط مدرسه تنها توسط یک دستگاه کامپیوتر (یا تبلت) و با اتصال به شبکه اینترنت، در آزمون های تعریف شده شرکت نمایند.آزمون های علمی و آزمایشی به دلیل جامع بودن و اهمیت نتایج آن ها، در طول سال تحصیلی به صورت ماهانه توسط برخی مدارس برگزار می گردد. با توجه به ارزش این گونه آزمون ها، مدرسه ملزم است تمامی شرایط برگزاری آزمون مبتنی بر استانداردها و معیارهای معتبر علمی محیطی را برای دانش آموزان فراهم نماید.

Phone App